Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Słoneczna, Dzbenin, mazowieckie

  • 620 000 zł
  • 49,61 m²
  • 12 497,48 zł/m²

Zdjęcie

Monika Dymińska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Słoneczna, Dzbenin, mazowieckie

zaktualizowane:
7 maja 2026

620 000 zł

49,61 m²

12 497,48 zł/m²

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Zaktualizowane: 7 maja 2026

620 000 zł 49,61 m² 12 497,48 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 620 000 zł (12 497,48 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Dzbenin)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 49,61 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwustronne, szczytowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 114 m²
  • Czynsz: 70 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: siła
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (2 miejsca parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, znajdujące się na "Osiedlu Harmonia". Piękna architektura osiedla, zielona, spokojna okolica, niskie koszty eksploatacyjne przy jednocześnie bliskiej odległości od centrum miasta stanowią że oferta jest wyjątkowa.
* Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2
* Ogród o powierzchni 114 m2
* Dwa miejsca parkingowe w cenie!
* Pięknie zaaranżowane gotowe do wprowadzenia. (...)