Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Dzbenin – oferty mieszkań na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

620 000 zł49,61 m² 12 497,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, znajdujące się na "osiedlu Harmonia". Piękna architektura osiedla, zielona, spokojna okolica, niskie koszty eksploatacyjne przy jednocześnie bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

344 650 zł55,41 m² 6 220 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, bardzo ciepłe i przytulne mieszkanie 55,41 m2 na drugim piętrze w bloku z cegły, przy ul. Dywizjonu 303. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anny

Łomża(Dzbenin + 23 km)

660 000 zł68 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ulicy Ks. Anny 31, na drugim piętrze (nowe budownictwo). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł48,17 m² 6 225,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz przytulnego, rozkładowego mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję? Ta oferta przy ul. Dzieci Polskich łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją. Mieszkanie o powierzchni 48,17.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł28,60 m² 6 888,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie Ostrołęka, ul. Psarskiego Oferuję jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 28,6 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Psarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł74,27 m² 6 988,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

II etap budowy "osiedle modrzewiowe" segmenty od ul. Modrzewiowej ( od 10 - 15 B) Mieszkanie deweloperskie na Osiedlu Modrzewiowym - 74,27 m2 w cenie 519 000 zł (6988 zł / 1 m2) "osiedle modrzewiowe",.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Łomża(Dzbenin + 23 km)

613 477 zł68,93 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Akademicka

Łomża(Dzbenin + 23 km)

543 949 zł63,59 m² 8 554 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej, nova park III. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł60,12 m² 34,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia łomża, ul. Moniuszki 3 pokoje 60,12 m balkon winda Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w wieżowcu przy ul. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,96 m² 5 417,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!oferta dostępna tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 45,96m , zlokalizowane w bloku przy ul. Dmowskiego 8 w Łomży. Opis mieszkania: powierzchnia: 45,96m Piętro: 2 Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł24 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24 m , położone przy ul. Dwornej 3 w Starych Kupiskach około 3 km od Łomży. Lokal znajduje się na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij